tel: +48 501631327
34-424 Bańska Niżna ul. Topory 48
O nas

U Jasia Agroturystyka. Tak nazwaliśmy domek. Nasza przygoda zaczęła się w lipcu 2018 roku.

Nasze gospodarstwo agroturystyczne znajduje się w miejscowości Bańska Niżna , w samym centrum Podhala. Dom usytuowany jest na wzniesieniu z którego rozciąga się wspaniały widok na panoramę Tatr. Położenie domu sprawia, że goście mają piękne widoki. Błogą ciszę zmącą czasami kwilenie licznych ptaków , beczenie owiec i kóz pasących się na pobliskich łąkach. Oferujemy noclegi blisko termy Szaflary i Gorący Potok.

Gorący Potok i Termy Szaflary
Lokalizacja

Agroturystykę znajdziesz w miejscowości Bańska Niżna , zaledwie kilkanaście kilometrów od zimowej stolicy Polski – Zakopanego.

Komfort

Oferujemy nocleg w komfortowych pokojach z widokiem na Tatry. Każdy pokój hotelowy posiada własną łazienkę i wysokiej jakości wyposażenie. Pokojoje przy termach Szaflary i Gorący Potok.

Tatry

świetne miejsce zarówno na nocleg jak i miejsce wypadowe do wycieczek po Tatrach i całym Podhalu. W okolicy znajdziesz szlaki turystyczne piesze, trekkingowe, rowerowe, jak również narciarskie.

Pokoje u Jasia

Dla gości przygotowaliśmy nowe, komfortowe 2, 3 i 4-osobowe pokoje z łazienką, TV, jak również darmowym WiFi. Posiadamy również ogólnodostępny aneks kuchenny oraz niezbędne naczynia, lodówkę i mikrofalówkę W naszej kuchni Goście mogą podgrzać własne potrawy.

Dom ogrzewany jest ze źródeł geotermalnych co zapewnia naszym gościom ciepło i czyste powietrze przez cały rok. Znajdziecie u nas książki o różnej tematyce,jak również dla dzieci (i nie tylko) mamy również gry planszowe (warcaby, scrabble, chińczyk, itp.) oraz klocki i inne zabawki. Przenośny „BUMBOX” zapewni muzykę i pozwoli zorganizować mała imprezę muzyczną lub karaoke.

W ogrodzie...

W ogrodzie dla Gości przygotowaliśmy miejsce na ognisko i grill, a dla najmłodszych trampolinę, huśtawkę i piaskownicę , jak również dużo przestrzeni do biegania. Zimą bez wątpienia główną atrakcją jest śnieg. Być może zechcecie pozjeżdżać na górce za naszym domem na sankach i „jabłuszkach”.

Posiadamy również przestronny parking na ogrodzonej posesji.

Twój pupil jest u nas mile widziany. Jeśli zachodzi potrzeba swojego psa możesz zostawić w bezpiecznym,jak również przestronnym boksie. W związku z tym możesz się udać w miejsca gdzie psy nie mogą wejść (np. górskie szlaki).

Amatorom kąpieli zapewniamy 20% zniżki na baseny geotermalne –  termy  Gorący Potok i Termy Szaflary.

pokoje uJasia